Dzisiaj jest środa, 21 sierpień 2019 godz. 12:32
Logo

Czym jest pielgrzymka ?

Pielgrzymka jest aktem religijnym. Są to rekolekcje w drodze. Cechuje ją duch modlitwy, miłości chrześcijańskiej, mężne znoszenie trudów i przestrzeganie regulaminu, ale również radość bycia we wspólnocie, spotkanie się z polską gościnnością oraz poznawanie uroków przyrodniczych i krajobrazowych naszej Ojczyzny. Pochylamy się nad tekstami Biblii i nauczaniem Kościoła, by podjąć na nowo trud stawania się dobrymi uczniami Mistrza z Nazaretu. Dołączamy do wielkiej rzeszy pielgrzymów, którzy byli przed nami i pytamy siebie: Jak być uczniem Chrystusa w dzisiejszym świecie?

Czy warto iść na pielgrzymkę? 

Jeżeli chcesz przeżyć wakacje swojego życia, zupełnie inne niż przeżywałeś/aś do tej pory ? To zdecydowanie warto ! Wiele ludzi pielgrzymkę kojarzy wyłącznie z cichą modlitwą, mszami, itp. Są to oczywiście nieodzowne elememnty pielgrzymowania. Jednak oprócz tego prowadzonych jest dużo zabaw. Zdobyte doświadczenie i przyjaźń zostaje na wiele wiele lat. Na pielgrzymkę wybierają się szczególnie młodzi :) i z pielgrzymką kojarzą sobie zawsze najlepsze wakację. Jeśli uważasz, że słowa te są tylko suchą teorią, to spójrz na nasze zdjęcia i filmy, które zawsze wzruszają pielgrzymów i przypominają świetny czas przeżyty podczas tych niezwykłych 17 dni pielgrzymowania. Nie wachaj się ! Dołącz do nas już dziś ! :)

Dlaczego ludzie chodzą na pielgrzymkę?

Pielgrzymka jest czasem, kiedy ludzi porzucają swoje dotyczasowe obowiązki i problemy i wyruszają by razem dojść do naszej Kochanej Matki i prosić o potrzebne łaski dla siebie, rodziny i znajomych. Codzienna modlitwa i śpiew działają cuda. Podczas pielgrzymki, pielgrzymi odbarzani są niesamowitymi łaskami. O łaski proszą również dla swoich bliskich.

Co daje pielgrzymka?

Wiele osób otrzymuje niesamowite łaski, wiele osób poznaje fantastycznych ludzi i utrzymuje z nimi bardzo dobre relacje, wiele osób poznaje swoją drogę życiową. Pielgrzymka sama w sobie jest czymś niesamowitym, czymś czego nie można wyrazić w słowach bo druga osoba nie jest w stanie uwierzyć w to co słyszy. Na pielgrzymce trzeba być obecnym by uwierzyć, zobaczyć i poczuć dlaczego z roku na rok, w pielgrzymkach uczestniczy coraz więcej osób :).

Nasi Partnerzy !

 Transdźwig Zawadzcy
http://www.transdzwig.pl/

STREFA BIZNESU
Marcin Furmanik
www.strefa-biznesu.eu

Portal o NFS
http://www.e-nfs.eu/

Stocznia jachtowa Balt-Yacht
www.balt-yacht.com.pl

Warto odwiedzić !

Parafia Świętej Rodziny w Augustowie
www.swieta-rodzina.augustow.pl

"ćWiara"- 15 min dla Pana Boga !
fb.com/cwiara.augustow?fref=ts

Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej
http://www.sanktuarium-studzieniczna.pl/